Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

September 26, 2021 12:32 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest model Wielkiej Piątki. Jakość tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest duża. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i swoje możliwości, bo dobry test osobowości ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten najlepszy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego narzędzia dostrzeżona została również przez licznych odbiorców, którzy sięgają po ten test bardzo często.

Polecamy wszystkich trenerów i coachów na nasze szkolenia. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego narzędzia psychologicznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Czas poświęcony na edukację z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji.

PERSO.IN to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli chcesz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN Ci w tym pomoże. Nie odkładaj niczego na później. Napisz wiadomość. PERSO.IN to rzetelny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.