Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  bluzy męskie od supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 21, 2021 17:42 - Moda i uroda - Kraków
50.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”SuperSklep” to internetowy dystrybutor posiadający w swojej ofercie wyłącznie obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, Element, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, przez co dosłownie zachwycą też tych o najbardziej wyrafinowanym guście. Sama dostępność produktów jest na tyle szeroka, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
E-commerence podzielony jest na 5 głównych działów reprezentujacych 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla lifestyle związany z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest segmentem z historią- to jeden z najstarszych e-commerce związanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wymagania nawet najbardziej rygorystycznych interesantów. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie wiele dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą miejską albo sportami ekstremalnymi to koniecznie musi zapoznać się z całą tą ofertą odrobinę bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.